جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

چرا یک صاحب کسب و کار در قائن باید به طراحی سایت اقدام کند ؟

جزء جدایی ناپذیر هزینه های راه‌اندازی یک فروشگاه ، اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و…  است. در تجارت الکترونیک شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌های ذکر شده نشوید.

در شهر قائن چند نفر هستند که با کسب و کار شما آشنایی دارند؟ میلیونها مشتری بالقوه در سراسر ایران بخشی از زمان خود را در اینترنت میگذرانند. با طراحی سایت فروشگاهی مشتریانی از سراسر ایران خواهید داشت.

به جای صرف کردن هزینه‌های بالا برای تبلیغات و بازاریابی حضوری و تلفنی کافیست وب سایت خود را بهبود ببخشید تا گوگل شبانه‌روز برای شما مشتری بیاورد! با انجام برخی فعالیت‌ها در زمینه‌ی سئو سایت با هزینه  ای که اصلا قابل مقایسه با تبلیغات به شیوه سنتی نیست می توانید در بستر وب برای کسب و کار خود بازاریابی اینترنتی نمایید.

با داشتن وب سایت در 24 ساعت شبانه‌روز، 7روز هفته قادر به ارائه خدمات به مشتریان هستید. در واقع وب سایت شما نماینده‌ی شماست حتی در ساعت‌هایی که شما در حال استراحت هستید وب سایت شما در حال معرفی خدمات و محصولات شما به مشتری است.

مهمترین دلیلی که به داشتن وب سایت ضرورت می‌بخشد، فراگیرشدن اینترنت است. امروزه بیشتر افراد ترجیح میدهند بجای تحمل ترافیک و اتلاف کردن زمان، در منزل راحت بنشینند و به خرید بپردازند.
اینترنت  اولین جایی که  مردم به دنبال خدمات شما می گردند. اگر آنها شما را در آنجا پیدا نکنند، قطعا رقبای شما را خواهند یافت.

داشتن کسب و کار اینترنتی دیگر یک بخش جانبی یا لوکس یک کسب و کار نیست ! داشتن وب سایت برای بقا در میان سایر کسب و کارها یک الزام است و اولین قدم برای ایجاد کسب و کار اینترنتی ، طراحی یک وبسایت کارآمد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.