جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

چرا هر کسب و کار كوچك به وب سایت نیاز دارد؟

امروزه کمتر کسی در دفتر تلفن و دیگر روش های سنتی به دنبال آدرس و شماره تلفن کسب و کار ها (از رستوران گرفته تا شرکت حمل و نقل و هر کسب و کار و سرویس خدمات دیگری) است بلکه بیشتر افراد با جست و جوی آنلاین به دنبال محصولات و خدمات مورد نیاز خود هستند.

اگر صاحب يك كسب و كار مي‌باشد بايد مصرف كنندگان بتوانند شما را به صورت آنلاين پيدا كنند كه به اين معني است كه بايد يك وب سايت داشته باشيد. به طور خلاصه باید گفت کسب و کارهایی که وب سایت دارند خود را بیشتر در معرض دید عموم قرار می‌دهند و قطعا مشتری های بیشتری نصیب آن ها خواهد شد. در هر صنعتي كه باشيدنياز به يك وب سايت داريد زيرا وب سايت اولين گام در تبليغات و بازاريابي ديجيتال است.

ضرورت داشتن وب سایت

1اعتبار

مصرف کنندگان جدید انتظار وب سایت دارند و معمولا به  کسب و کار ها یی  که سایت ندارند اعتماد نمی کنند . این موضوع به تنهایی از مهم ترین دلایلی است که چرا هر کسب و کار کوچک به وب سایت نیاز دارد.

2- بازاريابي ديجيتال

دوران تبليغات بيلبورد و راديو گذشته است. وقتي شخصي به دنبال كالا يا خدمات خاصي به صورت آنلاين است،‌با ليست بزرگي از وب سايت هاي مختلف روبرو مي‌شود. وب سايت هايی که با استفاده از سئو (SEO) و بازاريابي ديجيتال در صفحه اول قرار می گیرند، ترافيك بالایی خواهند داشت.

3- محتوا همانند یک کالا است

محتوا به كالايي تبديل شده كه هم براي مشتري و هم براي كسب و كار ارزشمند است و يكي از اصلي ترين دلايلی است که یک كسب و كار كوچك به وب سايت نياز دارد این است که وب سايت مطلوب ترين فضا براي قرار دادن محتوا است.

با ارائه محتواي مناسب ، كسب و كار ها بهتر مي‌توانند خود را به مشتري عرضه كنند و اگر مشتري محتواي يك كسب و كار را بخرد (منظور پرداخت پول نيست. همين كه مشتري ايميل خود را براي دريافت خبرنامه در اختيار كسب و كار قرار دهد و يا روزانه مطالب آن ها را بررسي كند ، به معني خريد است)، احتمالا محصولات و خدمات آن را نيز خريداري خواهد كرد.

بسیاری از صاحبان کسب و کار های کوچک، به بهانه های مختلف از داشتن وب سایت دوری می‌کنند. برخی عقیده دارند که نیازی به وب سایت ندارند و میزان فروش آن ها خوب است و برخی دیگر نیز می گویند مشتریان ما زیاد اهل کامپیوتر نیستند. اما این افراد به این نکته دقت نکردند که تلفن همراه = کامپیوتر !!

در انتها ، با توجه به تغییر فضای کسب و کار اگر وب سایت نداشته باشید ، در مدت زمان کوتاهی رقبای شما با سرعت زیاد از شما فاصله می گیرند. در صورتی که کسب و کارها می توانند برای ساخت وب سایت از شرکتهای طراحی سایت که با هزینه معقولی طراحی و پشتیبانی سایت را برای آنها انجام خواهند داد، استفاده کنند و کسب و کار خود را با تغییر فضای کاری هماهنگ کنند و روز به روز رشد بیشتری داشته باشند.

  1. ضرورت
  2. مورد
  3. پیگیری
  • شماره 1
  • شماره 2
  • شماره 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.