جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

ویژگی های ضروری یک وب سایت حرفه ای در درح

امروزه با توجه به افزایش کاربران اینترنتی و داغ تر شدن بازار صادرات، می توان طراحی وب سایت حرفه ای را کلید اصلی جهت دستیابی به افزایش سهم بازارهای داخلی و خارجی دانست.

۱- شناسایی کاربران مورد هدف و نیازهای خود از سایت حرفه ای

فرض کنیم شرکت شما در درح قرار دارد و جامعه هدف شما کاربران درح هستند.پیش از اقدام به طراحی وب سایت در شهر درح  نیاز است تا مخاطبین خود را به صورت کامل آنالیز و شناسایی کرده باشید. شما باید دریابید که کاربران هدف شما، از چه چیزی خوششان می آید و چه چیزی را دوست ندارند. نتایج این تحقیقات می تواند به شما در انتخاب قالب، فونت و رنگ بندی وب سایت کمک بسیاری بکند و حتی می تواند لحن نگارش محتوای وب سایت شما را نیز مشخص کند.

به عنوان مثال جهت طراحی سایت باربری درشهر درح نیاز است تا در اسلایدر وب سایت و یا مکان هایی که مخاطبین به راحتی آن را مشاهده می کنند .

اگر قبل از شروع به طراحی سایت در درح کاربران را به خوبی شناسایی کرده باشید نرخ تبدیل بالاتری نسبت به رقبای کاری خود خواهید داشت. افزایش نرخ تبدیل وب سایت را می توان هدف نهایی هر وب سایتی دانست و تمام فعالیت هایی که بر روی وب سایت انجام می شوند در راستای افزایش این عدد می باشد.

۲- نمایش اطلاعات به سریع ترین و راحت ترین روش ممکن

این روزها کاربران حوصله جستجو در وب سایت ها را ندارند و باید به سریع ترین روش ممکن آن ها را به سرمنزل رساند. تحقیقات نشان داده است که کاربران پس از ورود به یک وب سایت تنها 20 ثانیه را صرف پیدا کردن محتوای مورد نظرشان صرف می کنند و در صورتی که آن را پیدا نکنند، از آن وب سایت خارج می شوند. اگر ورودی های شما به دلیل ثبت درخواست یا ثبت سفارش می باشد پس باید جانمایی مناسبی جهت برگه های مربوطه داشته باشید.

واضح بودن عناوین، منوها و موضاعات مختلف در سایت یکی دیگر از موضوعات مهم در این بخش می باشد. قسمت منوی وب سایت، از این لحاظ اهمیت زیادی دارد که کاربر را به دیگر صفحات مهم وب سایت هدایت می کند. به همین خاطر باید در طراحی منوها و چینش آن نهایت دقت اعمال شود.

۳- سرعت لود بالا نشانه دیگری در سایت حرفه ای

سعی کنین تا حد امکان کیفیت تصاویر خود را در حد معقولانه ای پایین نگه دارید. وب سایت هایی می توانند نرخ تبدیل بالاتری داشته باشند که در کمتر از ۵ ثانیه برای کاربران به صورت کامل لود شوند. هرچه یک وب سایت سریعتر بارگزاری شود، بیشتر مورد توجه کاربر قرار می گیرد و تجربه بهتری را برای او به همراه خواهد داشت.

جهت تحقق این موضوع علاوه بر پایین بودن حجم صفحات نیاز است تا میزبانی (هاست) با کیفیتی داشته باشید. به عنوان مثال اگر طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است و کاربران شما ایرانی هستند می توانید از سرورهای داخلی استفاده نمایید تا سرعت بارگذاری بهتری را تجربه نمایید.

اما اگر وب سایت شما چند زبانه است و در سایر کشورها نیز کاربرانی را مورد هدف قرار می دهد، علاوه بر یک سرویس هاستینگ قدرتمند به یک شبکه تحویل محتوا و یا CDN (Content Delivery Network) خوب نیز نیاز خواهید داشت تا سرعت بارگزاری وب سایت شما در تمام نقاط جهان کیفیت خوبی داشته باشد.

دقت داشته باشید در صورت پایین بودن کیفیت سرورهای داخلی این موضوع می تواند بر روی سئو سایت شما تاثیر های بسیار بدی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.