جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

طراحی سایت وردپرس فروشگاهی در باغستان

در این مطلب ضمن صحبت در رابطه اهمیت طراحی وب‌سایت و نقش آن در موفقیت کسب‌وکار آنلاین، اطلاعات لازم در رابطه با طراحی سایت در باغستان  را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

این روزها دیگر کمتر کسب‌وکار موفقی را می‌توان پیدا کرد که وب‌سایت اینترنتی نداشته و به صورت آنلاین با مخاطبان خود در ارتباط نباشد؛ چراکه تجارت‌های موفق به اهمیت بیزنس آنلاین پی برده و با انجام آن، سعی در همسو شدن با پیشرفت‌های دنیای مدرن و رسیدن به موفقیت‌های بیشتر را دارند.

اگر تا چند سال پیش وب‌سایت تجاری برای کسب‌وکارها حکم یک امتیاز اضافی و مزیت را داشت، این روزها دیگر تبدیل به یک رکن و ضرورت شده و بدون آن حتی نمی‌توان به موفقیت و رسیدن به اهداف فکر کرد!

مهم‌ترین دلیلی که برای این اهمیت باید به آن اشاره کنیم، تعداد بالای کاربران اینترنت و بالا بودن میزان جستجو از سوی آنان است. طبق تحقیقات انجام شده، درصد بسیار بالایی از مشتریان، نیازها و مشاغل مورد نظر خود را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند؛ بنابراین حضور شما در اینترنت به معنای برقراری ارتباط با تعداد بالایی از مشتریان بالقوه و شانس بیشتر برای تبدیل این افراد به مشتریان بالفعل است

در افکار عمومی زمانی که از طراحی سایت وردپرسی صحبت می شود اولین نکته که به ذهن می رسد یک قالب آماده رایگان یا کرک شده می باشد با طراحی سایت ضعیف و کلی باگ و چالش مشکلات امنیتی و از همه مهم تر اینکه به هیچ عنوان قابل تغییر نیست و نمی توان قسمتی بهش اضافه یا حذف کرد!

در این مقاله قصد نداریم پیرامون نکات قوت و ضعف سایت های وردپرسی صحبت کنیم. همه ما می دانیم که سیستم های مدیریت محتوای محبوب مانند  وردپرس و جوملا و … جهت طراحی وب سایت شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی مناسب هستند به این شرط که توسط یک شخص یا شرکت حرفه ای پیاده سازی گردد.

وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوا در دنیا می باشد. زیرا کار کردن با و