جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

طراحی سایت با CMS اختصاصی یا آماده در رهان؟

قبل از هرچیز اجازه بدید این واقعیت را بیان کنیم که در 99 درصد موقع شما می توانید هم از CMS آماده استفاده کنید و هم اختصاصی و این موضوع ارتباطی با هدف شما از راه اندازی وب سایت نخواهد داشت. اما مسئله ای که اهمیت بسیار زیادی دارد این است که از هر روشی که استفاده می کنید؛ اصول طراحی سایت را در آن رعایت کنید.

بدون شک در حال حاضر وردپرس بهترین و کامل ترین سیستم مدیریت محتوای آمادهاست و این موضوع را آمار محبوبیت این CMS بصورت واضح بیان می کند. استفاده از وردپرس در اکثر موارد بهترین روش طراحی سایت به شمار می رود.

وجود قالب های آماده و نال شده و همچنین پلاگین های پر شمار برای وردپرس پیاده سازی سایت را بسیار راحت کرده است و سبب شده که افراد زیادی بدون داشتن دانش برنامه نویسی به پیاده سازی وب سایت در این بستر اقدام کنند.

این موضوع باعث می شود که مشکلات زیادی در زمینه امنیت و سئوی سایت ایجاد شود و عده ای بصورت اشتباه بر عدم امنیت وردپرس تاکید کنند.

پس بهترین کار این است که برای طراحی سایت وردپرسی خود تحقیقات لازم وکافی را برای انتخاب شرکت طراحی سایت ، انجام داده و یک شرکت متخصص و معتبر را برای اینکارانتخاب کنید .

  طراحی سایت وردپرسی بصورت اصولی و با رعایت نکات  فنی و امنیتی ، نه تنها مشکلی از لحاظ امنیت نخواهد داشت ، بلکه به مراتب امنیت بیشتری نیز نسبت به سایر روش ها خواهد داشت. علاوه بر این به روزرسانی ها ، بارگزاری و ویرایش محتوا و از همه مهمتر سئوی سایت نیز در وردپرس به مراتب ساده تر انجام می شود.

در نهایت استفاده از سایت وردپرسی از نظر زمانی و مالی برای شما به  صرفه تر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.