جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

ساخت سایت فروشگاهی در سه قلعه

راه اندازی فروشگاه اینترنتی زمینه‌ساز فرصت‌های جدیدی برای یک کسب و کار خواهد شد. ایجاد بسترهای جدید برای بازاریابی باعث خواهد شد تا یک بیزینس بتواند مشتریان خود را افزایش دهد و به یک درآمد پایدار برسد.

در شرایط رکود و گسترده شدن بیماری‌های ویروسی داشتن وب‌ سایت فروشگاهی می‌تواند کسب و کارها را از بحران نجات دهد. با راه اندازی فروشگاه اینترنتی زمینه تحول دیجیتال در کسب و کار خود را فراهم آورید. 

اگر شما به فکر طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی در سه قلعه هستید و می خواهید کسب و کار جدیدی راه اندازی کنید یا کسب وکار خود را گسترش دهید حتما این مطلب را مطالعه کنید تا با مسیر راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و اصول طراحی سایت فروشگاهی آشنایی پیدا کنید.

زمانیکه حرف از طراحی سایت فروشگاهی می شود ، سادگی همیشه بهترین ویژگی یک سایت موفق است. هرچه تعداد المان ها در یک صفحه بیشتر شود ( مواردی مانند : رنگ ها ، بنرهای تبلیغاتی ، پاپ آپ ها و…) ، رسالت و هدف اصلی آن صفحه که فروش محصول است ، کمرنگ تر شده و باعث سردرگمی مخاطب می شود.

استفاده بیش از حد از این موارد و شلوغی زیاد در یک وب سایت فروشگاهی به هیچ وجه ضروری نیست. لازم نیست که شما برای فروش محصول تان ” داد و بیداد  کنید!

مخاطب پیش از ورود به سایت شما هدف خود را از این کار می داند و فقط و فقط در سایت شما دنبال آن هدف خواهد گشت. پس طراحی فروشگاه اینترنتی خود را تا حد امکان ساده ، تمیز و واضح نگه دارید و تمرکز را روی فروش محصول قرار دهید.

در هنگام خرید اینترنتی اکثر مردم سعی می کنند از برندهای شناخته شده و معروف خرید کنند. سایت های بی نام و نشان و ناشناخته در نظر مردم خطرناک اند و ممکن است اطلاعات حساب بانکی و اطلاعات شخصی کاربران را به سرقت ببرند.

اگر می خواهید در تجارت الکترونیک موفق شوید و فروش خوبی داشته باشید باید به برندسازی بصورت جدی فکر کنید و برنامه ریزی و استراتژی دقیقی برای این موضوع داشته باشید. برندسازی به منزله دی ان ای کسب و کار آنلاین شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.