جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

راه‌‌ اندازی وب سایت در اسدیه   

راه‌‌ اندازی وب سایت تبدیل به موضوع داغی شده که افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است. اما تعدادی از افراد بعد از مدتی بخاطر ترس از شکست و مبهم بودن مسیر پا پس می‌کشند و دیگر به سراغ این کار نمی‌روند! اما راه اندازی وب‌سایت اصلاً کار پیچیده‌ای نیست.

شما هم‌ می‌توانید یک وب‌سایت راه‌ اندازی کنید، تولید محتوا کنید، فروش اینترنتی داشته باشید و از گوگل بازدیدکننده بگیرید. لذت داشتن وب‌سایت را زمانی می‌چشید که موضوعی را در گوگل جستجو کنید و اسم سایت خود را در بین نتایج ببینید!

برای راه‌ اندازی وب سایت، شما به یک دامنه و هاست نیاز دارید. دامنه همان آدرس سایت (برای مثال adminesite.com) و هاست هم فضایی برای ذخیره‌سازی فایل‌های سایت است.قیمت ثبت دامنه را می‌توانید از وب‌سایت‌های ثبت‌کننده‌ی دامنه بدست آوردید. درحال حاضر ثبت سالیانه‌ی دامنه با پسوند ملی ir. حدود ۸ هزار تومان و دامنه‌ با پسوند بین‌المللی com. حدود ۱۵۰ هزارتومان است.

قیمت هاست بر اساس منابع و امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد متغیر است. به طور میانگین برای تهیه‌ی یک هاست معمولی برای یک سال، باید حداقل مبلغ ۶۰ هزار تومان هزینه کنید. بعضی از شرکت‌های هاستینگ، هاست رایگان هم ارائه می‌دهند که پیشنهاد می‌کنیم از آنها برای کار خود استفاده نکنید.

سایر هزینه‌ها مربوط به طراحی سایت شما ،قالب یا پوسته  که همان ظاهر سایت است. شما می‌توانید با یک سیستم مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس و یک قالب آماده‌ی رایگان بدون هیچ هزینه‌ای سایت خود را برپا کنید.

اصلاً نگران هزینه‌ها نباشید! واقعیت این است که شما در حال سرمایه‌گذاری هستید. شما مبلغی را صرف کرده‌اید تا یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید که به توسعه‌ی کسب‌وکار یا معرفی استعداد شما بپردازد. برای مثال شما یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اید که حکم یک مغازه‌ی چند دهنه را در شاه‌راه اینترنت دارد.

پس اگر در این راه مصمم باشید، قطعاً بعد از گذشت مدت کوتاهی چندین برابر مبلغ صرف شده را بدست می‌آورید. هر چه بیشتر برای پیشرفت سایت تلاش کنید درآمد بیشتری نیز خواهید داشت.

گروه تبلیغاتی آزبکو در طراحی و پشتیبانی  سایت  آماده ارائه راهنمایی و خدمات به شما عزیزان در شهر اسدیه  می باشد.