جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

تیزر تبلیغاتی به انگلیسی

 تیزر نیز مثل خیلی از کلمات مانند تلفن، تلویزیون، پلی استیشن و … از زبان انگلیسی وارد زبان فارسی شده  و املای انگلیسی اش Teaser  و املای انگلیسی تیزرهای تبلیغاتی Promotional Teaser  اینگونه نوشته می شوند. البته واژه آگهی را هم به جای تیزر می گویند که البته در دنیا معنی متفاوتی دارد و Advertisement  نوشته می شود و آگهی بازرگانی را Business Advertisement  گویند. ولی در ایران واژه تیزر بیشتر استفاده می شود.

در حال حاضر برای پیشرفت بیزینس ها، تبلیغات حرف اول را می زند. تبلیغات سبب آگاهی و جذب علاقه مخاطب نسبت به محصول و یا خدمات ارائه شده  می شوند و مشتریان را به خرید و استفاده از محصولات یک شرکت، کارخانه، برند و یا حتی دفتر خدماتی ترغیب می کنند

معنی تیزر یک کلیپ تبلیغاتی کوتاه است که به سبب حالت پنهان کردن و کامل نشان ندادن همه چیز در آن سبب میشود حس کنجکاوی مخاطب برانگیخته شده و نسبت به آن واکنش نشان می دهد.

می توانید به وسیله انواع محتواها اعم از فیلم های کوتاه، کلیپ، صوت و ویس، خدمات مختلف چاپی، محتواهای مولتی مدیا یا چند رسانه ای و … توجه مخاطبان و جامعه هدف خود را به محصولات و یا خدماتتان جلب کنید.

این امر می تواند باعث بیشتر و بهتر شدن فروش محصول و یا خدمات شما شود و در نتیجه درامدهایتان افزایش پیدا می کنند. در واقع تیزرها کمک می کنند که محصولات، اجناس و یا خدمات شما به خوبی به مشتریان فعلی تان معرفی شوند. از جمله کاربردهایی که تیزرها دارند می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  •   اطلاع رسانی به مخاطبان و مشتریان در رابطه با محصولات و خدمات موجود
  •   متقاعد کردن مخاطبان به اینکه محصول و یا خدمات شما می تواند نیازهای آنها را برطرف کند.
  •   مجاب کردن مشتری به این که وی به محصول و یا خدمات شما به شدت نیازمند است و خرید این محصول برای وی اولویت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تبلیغاتی آزبکو - کانون آگهی سربرگ

لطفا بعد از پر انتخاب طرح و شعر و پر کردن فیلدها با شماره 09120758895 تماس بگیرید.