جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

اهمیت صفحه اصلی  در فروشگاه اینترنتی

در فروشگاه اینترنتی، صفحه اصلی باید بسیار جذاب و در عین حال مفید و ساده باشد. با توجه به این مسئله که پس از ساخت فروشگاه اینترنتی شما، صفحه اصلی اولین صفحه ای است که مشتری مشاهده می کند باید اثر گذار بوده و مشتری را مجاب نماید که از صفحات دیگر فروشگاه اینترنتی طراحی شده شما هم بازدید نماید.

المانها و بخشهایی که باید در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی شما نمایش داده شوند عبارتند از:

1- استفاده از لوگو و یا نشان تجاری شما بهمراه عنوان در صفحه اصلی.

2- نمایش سریع محصولات و خدمات دارای تخفیف ویژه بمنظور جلب توجه مشتریان

3- منوی پیمایش فروشگاه اینترنتی شما بگونه ای که مشتری با مشاهده آن از سرفصل موضوعات و محصولات شما آگاهی یابد. این منو مشتری را بمنظور پیمایش آسانتر فروشگاه اینترنتی شما یاری می دهد و در ساخت فروشگاه اینترنتی شما موجب خوانایی بیشتر آن خواهد شد.

4-خلاصه ای از محصولات و یا خدمات شما بگونه ای که درباره هر شاخه از محصولات و یا خدمات خود یک پاراگراف توضیح دهید و در صورت نیاز ، مشتري را به صفحه توضیحات کامل هدایت نمائید.

5- در ساخت فروشگاه اینترنتی خود، بخصوص صفحه اصلی آن از عکسهای جذاب و مرتبط و در عین حال سبک و کم حجم استفاده نمائید. اگر در طراحی سایت فروشگاهی خود فقط از نوشته استفاده کنید، جذابیت کمی برای مشتریان جدید دارد.

6- در پایین صفحه اصلی در ساخت فروشگاه اینترنتی خود، در پایین صفحه اصلی، حتماً آدرس شرکت و شماره های تماس خود را وارد نمائید. این کار موجب جلب اطمینان بیشتر مشتریان می گردد.

7- خلاصه ای از اخبار شرکت را در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی خود نمایش دهید و این بخش را بروز نگه دارید. بروز بودن اطلاعات در فروشگاه اینترنتی شما باعث ترافیک بیشتر آن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.